Kontakt

Po wypełnieniu załączonej karty informacyjnej prześlemy Państwu ofertę:

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

  • formularz on-line – wypełnij
  • pobierz dokument w formacie word i prześlij wypełniony na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Zdanowska
Assets & Funds Audit Spółka komandytowa została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000452829, NIP: 7151935301, REGON: 061529836.
Spółka wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem 3844.
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 505-090-489, 509-952-605
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://maps-generator.com

Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Assets & Funds Audit S. K. w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Przepisz zmień

Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej . Dowiedz się więcej

Czas skryptu: 1642612959