Afask

O Nas

Szanowni Państwo,


Joanna Zdanowska Assets & Funds Audit Spółka komandytowa z siedzibą w Kraśniku zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług z zakresu rewizji finansowej, w tym badania i przeglądy sprawozdań finansowych oraz usługi poświadczające określone przepisami prawa, zastrzeżone do wykonywania wyłącznie przez biegłych rewidentów, jak również inne usługi w tym atestacyjne i pokrewne z zakresu rachunkowości oraz podatków, m.in.: analiza i ocena zarządzania ryzykiem, potwierdzenie prawidłowości wyliczenia współczynnika energochłonności, przegląd uzgodnionych procedur, badania planów przekształceń, połączeń i podziałów, audyty wykorzystania środków unijnych, projektów realizowanych ze środków PFRON, PISF, działalności statutowej realizowanej ze środków budżetowych, wyceny składników majątkowych.

W trakcie działalności spółki zdobyliśmy zaufanie wielu podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi dla firm z wielu gałęzi gospodarki – firm produkcyjnych, usługowych, handlowych i budowlanych. Posiadamy doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zarówno spółek handlowych, podmiotów osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, jak również spółdzielni mieszkaniowych, zakładów opieki zdrowotnej, zamkniętych funduszy inwestycyjnych, fundacji, stowarzyszeń oraz instytutów.

Podstawą naszego działania jest uczciwość i rzetelność w wypełnianiu powierzonych zadań. Naczelną zasadą jest stałe pogłębianie wiedzy w zakresie rachunkowości, finansów i podatków oraz zaangażowanie we współpracy z klientami. Praca z nami jest okazją do wykorzystania wiedzy i doświadczenia audytora jako partnera biznesowego, eksperta weryfikującego działalność firmy.

Spółka jest wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez PANA, na podstawie decyzji KRBR z 8 kwietnia 2013 roku, pod numerem ewidencyjnym 3844.

Ponadto działalność Spółki objęta jest ubezpieczeniem w zakresie wykonywania usług świadczonych przez podmioty uprawnione do badania sprawozdań finansowych.

Komplementariuszem Spółki jest doświadczony biegły rewident Joanna Zdanowska, wpisany na listę biegłych rewidentów pod numerem 11297 - interdyscyplinarny ekspert, z istoty zawodu niezależny i obiektywny.

W ramach realizacji zleconych projektów Spółka współpracuje z innymi biegłymi rewidentami. Usługi audytorskie odbywają się w zespołach, w których skład wchodzą biegli rewidenci i wysoko wykwalifikowani asystenci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

rewizja finansowa Kraśnik
badania sprawozdań finansowych Kraśnik
przeglądy sprawozdań finansowych Kraśnik
usługi atestacyjne Kraśnik
audyty projektów finansowanych Kraśnik
usługa wyceny przedsiębiorstw Kraśnik
usługi audytorskie Kraśnik

 • ul. Mickiewicza 10/15
  23-204 Kraśnik
 • Zadzwoń do nas

  505-090-489
  509-952-605

 • Wyślij maila

  afask@afask.pl

Polish English German Russian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.